Het bouwen van carrosserieën zit in onze genen, minstens sinds 1877 toen de eerste IJntema hier z'n eigen bedrijf van maakte. Ook vandaag werken we met een ploeg enthousiaste aanpakkers, mensen met een passie voor vrachtwagenbouw.

Iedere dag opnieuw maken we er met ons hele team een sport van om de mooiste en de meest degelijke vrachtwagens af te leveren. Wij zijn de gezichten van IJntema Carrosseriebouw BV

  Bauke IJntema   Directeur, verkoop  06 - 53 43 97 88  bauke@ijntema-bv.nl

Bauke IJntema

Directeur, verkoop

06 - 53 43 97 88

bauke@ijntema-bv.nl

  Gaaije Broeksema   Verkoop carrosserieën en trailers  06 - 11 95 80 62  gaaije@ijntema-bv.nl

Gaaije Broeksema

Verkoop carrosserieën en trailers

06 - 11 95 80 62

gaaije@ijntema-bv.nl

  Sacha Jansen   Faciliterend manager  0513 - 67 14 11  sacha@ijntema-bv.nl

Sacha Jansen

Faciliterend manager

0513 - 67 14 11

sacha@ijntema-bv.nl

 
  Erik Brinkhoff   Nieuwbouw

Erik Brinkhoff

Nieuwbouw

  Simon Hamstra   Nieuwbouw

Simon Hamstra

Nieuwbouw

  Jan Tolner   Nieuwbouw

Jan Tolner

Nieuwbouw

 
  Ype de Boer   Nieuwbouw

Ype de Boer

Nieuwbouw

  Ypke Bouwhuis   Nieuwbouw

Ypke Bouwhuis

Nieuwbouw

  Klaas Suierveld   Nieuwbouw

Klaas Suierveld

Nieuwbouw

 
  Rob Sikkenk - Stam   Nieuwbouw

Rob Sikkenk - Stam

Nieuwbouw

  Jan Zijlstra   Nieuwbouw

Jan Zijlstra

Nieuwbouw

  Bjarne Veenstra   Nieuwbouw

Bjarne Veenstra

Nieuwbouw

 
  Erwin de Jong   Nieuwbouw

Erwin de Jong

Nieuwbouw

  André Rooks   Reparatie en service  0513 - 33 40 32  reparatie@ijntema-bv.nl

André Rooks

Reparatie en service

0513 - 33 40 32

reparatie@ijntema-bv.nl

  Tjalke Stoelwinder   Reparatie en service  0513 - 33 40 32  reparatie@ijntema-bv.nl

Tjalke Stoelwinder

Reparatie en service

0513 - 33 40 32

reparatie@ijntema-bv.nl

 
  Rudi Vaartjes   Reparatie en service  0513 - 33 40 32  reparatie@ijntema-bv.nl

Rudi Vaartjes

Reparatie en service

0513 - 33 40 32

reparatie@ijntema-bv.nl

  Jelle Bontekoe   Werkvoorbereiding / tekenkamer  0513 - 67 14 11  jelle@ijntema-bv.nl

Jelle Bontekoe

Werkvoorbereiding / tekenkamer

0513 - 67 14 11

jelle@ijntema-bv.nl

  Jan Buwalda   Magazijn  0513 - 67 14 11  jan@ijntema-bv.nl

Jan Buwalda

Magazijn

0513 - 67 14 11

jan@ijntema-bv.nl

 
  Joke Lubach   Administratie

Joke Lubach

Administratie

  Sandri IJntema   Administratie

Sandri IJntema

Administratie